У ЗУНУ вручили дипломи магістрам соціально-гуманітарного факультету

Опубліковано в Новини 13.02.2024
У класичному університеті Тернополя відбулося вручення дипломів магістрам соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.
 
В урочистостях взяли участь адміністрація, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, батьки, друзі випускників.
 
– Вручення дипломів – особливий день, адже кожен із вас сьогодні отримає омріяний диплом – квиток у доросле самостійне життя, повне нових можливостей, цікавих відкриттів, професійного зростання. Шановні випускники, бажаю вам віри у власні сили та великих досягнень! –наголосила проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц.
 
Із словами привітань звернулася до магістрів декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк.
 
– Дорогі наші випускники! Віримо, що здобуті в університеті знання, вміння критично мислити і знаходити творчий підхід до справи стануть запорукою успіху на вашому життєвому шляху, –зазначила Оксана Гомотюк.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.