Субота, 23 вересня 2023 12:23 Новини

Тернопільський міськрайонний суд визнав винними двох митників, які працювали на окупантів

Тернопільський міськрайонний суд визнав винними двох митників, які працювали на окупантів

Тернопільський міськрайонний суд визнав винними та заочно засудив до 15 років позбавлення волі 2 жителів Луганщини, працівників митниці на тимчасово окупованій території України за колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Також засуджених на 15 років позбавлять права обіймати посади в правоохоронних органах України та в органах державної влади й конфіскують в дохід держави усе належне їм майно.

Прокурор довів у суді, що громадянка України у лютому-квітні 2022 року пішла на співпрацю з ворогом. Вона добровільно обійняла посаду начальника «митного поста «Мілове» Державного митного комітету ЛНР», пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному правоохоронному органі при Старобільській окупаційній адміністрації
У іншому провадженні, відповідно до зібраних слідством доказів, мешканець Старобільського району Луганської області, у квітні 2022 року теж погодився на пропозицію представників окупаційної адміністрації держави-агресора й добровільно обійняв посаду «головного інспектора митного посту «Старобільськ» так званого «державного митного комітету «ЛНР» та виконував обов’язки, покладені на нього окупаційною адміністрацією.
Строк відбування покарання засудженим рахуватиметься з моменту їх затримання.
Вироки ще не набрали законної сили.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
Back to Top