На Тернопільщині прокуратура повернула громаді землі, вартістю понад 305 млн грн

Опубліковано в Новини Автор  19.09.2023

Прокурори Бучацької окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду про розірвання договору оренди між міською радою й господарським товариством  та повернули громаді земельні ділянки площею майже 25 га вартістю понад 305 млн грн.

Прокурори встановили, що орендар не виконував договірні зобов’язання й систематично не сплачував орендної плати за використання 3 земельних ділянок у с. Переволока Чортківського району, взятих в оренду під будівництво сонячних електростанцій.
Рішенням Господарського суду Тернопільської області, яке набрало законної сили, договори оренди розірвано, земельні ділянки повернуто у володіння та користування Бучацької міської ради.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.09.2023 soroka
ЗУНУ – перший університет в Україні, який використовує систему електронної черги від «Q-nomy»
Західноукраїнський національний університет – перший заклад вищої освіти України, який використовує систему електронної черги компанії…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.