У "Тернопільелектротрансі" дякують студентам (фото)

Опубліковано в Новини 13.02.2017

Напередодні зимових свят саме тернопільські студенти долучились до виготовлення прикрас для "Тролейбусів Щастя".

Ідея подібного проекту належить студентському уряду Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

За підтримку проекту особливо дякують студентам факультетів фізичного виховання, іноземних мов, педагогіки та психології, хіміко-біологічного, фізико-математичного факультетів. Театралізованими дійствами та музичним супроводом соціальний проект підтримали студенти факультету мистецтв. Також, долучилися до роботи колективи Тернопільської обласної школи мистецтв ім. І. Герети та Тернопільської ЗОШ №16 ім. В. Левицького, - розповідають в КП "Тернопільелектортранс".

Курсуватимуть прикрашені "Тролейбуси Щастя" до Стрітення.

Фото: КП "Тернопільелектротранс".

Галерея зображень

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.