Тернопільські спортсмени здобули шість медалей на чемпіонаті України з пара-амреслінгу

Опубліковано в Новини 30.11.2022

Чемпіонат України проходив впродовж двох днів у смт. Воловець Закарпатської області.

Тернопільський регіональний центр «Інваспорт» на змаганнях представляло троє спортсменів, які повернулись додому з шістьма медалями різного гатунку.

Про це повідомили в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

– Так, серед спортсменів з вадами зору Сергій Юрійчук у ваговій категорій 70 кг здобув срібні нагороди на праву і на ліву руки; Владислав Мельничук у ваговій категорії 80 кг виборов бронзові медалі на ліву та на праву руки. А серед спортсменів з ураженнями упорно-рухового апарату Володимир Гродзік у ваговій категорії +90 кг на ліву руку завоював бронзову нагороду, а на праву руку здобув «золото», – кажуть в управлінні.

Готував спортсменів до змагань тренер Вадим Стецюк.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

19.04.2024 soroka
Волонтери «Української команди» Тернопільщини передали ліки та медичні засоби бойовим медикам на Запорізький напрямок
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області продовжує підтримувати медиків, які рятують життя на фронті.…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…