У Тернополі за правилами паркування стежать патрульні спільно із муніципалами

Опубліковано в Новини Автор  25.09.2022
 

Порядок та дотримання правил паркування у Тернополі перевіряють працівники патрульної поліції спільно з муніципальною інспекцією.  

- Такі заходи, в першу чергу, спрямовані на зменшення аварійності, порушень, для того, щоб забезпечити безперешкодний проїзд транспорту. Під час сьогоднішнього відпрацювання ми виявили неодноразові порушення. Особи, які залишили свої транспортні засоби з порушенням ПДР, отримали відповідні постанови, які передбачають штраф, - розповіла інспектор прес-служби управління патрульної поліції в Тернопільській області Катерина Метельська.

Такі рейди повинні навчита усіх учасників дорожнього руху стежити за правилами, адже транспорт, припаркований з порушеннями, завантажує вулиці міста і як результат - транспорт не може роз'їхатися. Паркування з порушенням на тротуарі заважає пішоходам та мамам з візочками. Автівки, які власники залишили у недозволених місцях, каже завідувач сектору контролю за паркуванням транспортних засобів управління муніципальної інспекції Тернополя Володимир Петрик, вони евакуйовують. 

При евакуації автотранспорту інспектори повідомляють на лінію "102" інформацію про те, де знаходиться автівка. Транспорт вилучають на Бережанську, 44 В. Там він зберігається. Щоб забрати авто, водій повинен приїхати туди й оплатити всі штрафи. 

Проте не усі водії згідні з штрафами. У декого такі нововведення викликають обурення. 

Незнання законів та правил не звільняє від відповідальності. Тому поліцейські та муніципали закликають усіх вивчити правила і бути уважними, аби не стикатися із неприємними ситуаціями та не втрачати кошти.

 

Джерело: ГУНП у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.