У Тернопільській області за колабораціонізм судитимуть мешканця Старобільщини

Опубліковано в Новини Автор  24.09.2022

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, що добровільно зайняв посаду в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Розслідуванням встановлено, що наприкінці травня - початку червня 2022 року в умовах воєнного стану громадянин України мешканець Старобільського району Луганської області пішов на співпрацю з ворогом. Він погодився на пропозицію представників окупаційної адміністрації держави-агресора й добровільно обійняв посаду «старшого інспектора митного поста «Танюшівка» так званого «державного митного комітету «ЛНР» та виконував покладені на нього обов’язки.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.