Тернопільська легкоатлетка вдало виступила на чемпіонаті Європи

Опубліковано в Новини Автор  soroka 23.09.2022

На чемпіонаті Європи з бігу по шосе «European Road Race U20 Trofeo Opitergium 2022» взяла участь збірна команда України.

Зокрема в складі збірної виступила легкоатлетка з Тернопілля Тетяна Когут.

Про це повідомили у управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Цей турнір для спортсменів віком до 20-ти років відбувся в італійському місті Одерцо.

Участь в чемпіонаті взяли представники 14-и країн – Італії, Франції, України, Румунії, Англії, Фінляндії, Чехії, Словаччини, Греції, Сербії, Мальти, Вірменії, Швеції та Північної Македонії.

–  Відтак у бігу на 5 км серед жінок наша землячка з результатом 17:04 посіла четверте місце. А перемогу здобула спортсменка Ілона Мононен з Фінляндії (16:53), друге місце у італійки Грети Сеттіно (16:58), на третьому місці - Меліссанда Джордан (Франція, 17:02), – кажуть в управлінні.

Додамо, що Тетяна Когут - вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, майстер спорту.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.