У лікувальних закладах Тернопільщини встановлюють кисневі станції

Опубліковано в Новини Автор  24.09.2022

Сім кисневих станцій уже доставили в область. Ще стільки ж очікуємо найближчим часом. Наразі проходить монтаж обладнання.

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш зазначив, що напередодні у лікувальних закладах підготували майданчики для розміщення станцій та забезпечили мережу.

- Для безперебійного постачання кисню станції під'єднанні до альтернативних джерел електропостачання. До слова, обладнання для автономної генерації кисню встановлюють у тих закладах, які надають допомогу пацієнтам, хворим на ковід, - сказав Володимир Труш.

Станції встановлюють коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на закупівлю опорними закладами охорони здоров’я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій. Зокрема було виділено близько 10 млн грн.

Станом на вересень триває закупівля закладами охорони здоров’я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій. На сьогодні в область здійснено поставку 7 – ми кисневих станцій. На цьому тижні очікуються пуско-налагоджувальні роботи, що забезпечить функціонування КС в повному обсязі у таких лікувальних закладах:

- КНП "Козівська центральна районна лікарня Козівської селещної ради";

- КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2";

- КНП "Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічниймедичний центр;

- КПН "Лановецька міська лікарня";

- КПН "Кременецька опорна міська лікарня";

- КПН "Гусятинська комунальна лікарня";

- КПН "Заліщицька ЦМЛ";

 Встановлення ще 7-ми кисневих станцій передбачених та введення їх в експлуатацію передбачається на жовтень 2022 року.

 

Джерело: ТОВА

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.