Завтра на Збаражчині поховають Героя Володимира Бойка

Опубліковано в Новини Автор  soroka 23.06.2022

На Тернопільщині – знову трагічна звістка. На війні загинув житель Збаражчини Володимир Бойко, який захищав Україну від рашистів.

Про це повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.

Друзі! Знову сумна новина прилетіла на Збаражчину! Загинув на війні наш земляк, Бойко Володимир, який проживав у с. Івашківці. 23 червня о 13:00 будемо зустрічати загиблого воїна біля Добривідського перехрестя. Парастас відбудеться о 20:00 год. Похорон відбудеться 24 червня, у п'ятницю об 11:00 год. Щирі співчуття рідним і низький уклін за сина - патріота! Нехай спочиває в мирі! Вічна слава Героям! Слава Богові і слава Україні! – написав Роман Полікровський.

Вічна пам'ять! Вічна Слава Герою!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2023 soroka
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини (фото)
Працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області привітали напередодні професійного свята. 27…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.