У громаді на Тернопільщині перейменовують вулиці з радянськими назвами

Опубліковано в Новини Автор  soroka 22.06.2022

У Великодедеркальській ОТГ планують замінити радянські назви вулиць у населених пунктах громади.

Про це повідомили на сторінці Великодедеркальської об'єднаної територіальної громади.

– Шановні жителі громади! Пропонуємо до перейменування вулиці: с. Великі Дедеркали - вул. Гоголя - пропозиція вул. Михайла Польового, вул. 1 травня - народна назва Церковна або Травнева; с. Малі Дедеркали - вул. 9 травня - народна назва Пасічисько, вул. Дем'яна Драпалюка - народна назва вул. Зарицького; с.Великі Загайці - вул. Г. Шостацького - народна назва Куток, вул. 8 березня - народна назва Зарванка; с. Темногайці - вул. 9 травня - пропозиція об'єднати з вул. Церковниця, – зазначено у дописі.

Жителі громади в обговоренні можуть пропонувати свої варіанти.

В коментарях люди висловили пропозицію перейменування вулиці Гоголя, що у Великих Дедеркалах на честь відомого польського громадського діяча та філософа Гуго Колонтая.

– Гоголя на Польового правильно. Але також в селі мусить бути вулиця найвідомішого вихідця із села Гуго Колонтая, особливо на фоні допомоги Польщі у війні з росією. Церковна і Травнева погані назви, здається їх придумав той же, що і Центральна, – пише Taras Kowalski.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.07.2022 soroka
«Міжнародна спільнота має визнати росію державою-терористом, а путіна – вбивцею № 1 у світі», – Михайло Цимбалюк
Загнаний у глухий кут путін наказує знищувати цивільне населення України. У такий спосіб він хоче…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.