На Тернопільщині 24 громади беруть участь у проекті «Поліцейський офіцер громади»

Опубліковано в Новини Автор  23.06.2022

Бути ближчими до людей, якісно надавати їм поліцейські послуги та співпрацювати з місцевою владою задля безпеки населення – основне завдання поліцейського офіцера громади. 24 громади Тернопільщини виявили бажання мати на своїй території «шерифа» та долучилися до проекту «Поліцейський офіцер громади».

У рамках ініціативи на території територіальних громад облаштовують поліцейські станції. У яких після відповідного навчання розпочнуть службу поліцейські офіцери громади. Поліцейські станції дозволять офіцерам, які будуть закріплені за громадою, бути у максимальній наближеності до людей і не долати кілометри, щоб прибути на виклик або прийом громадян.

Станції будуть оснащені відповідною оргтехнікою, місцями зберігання документації, засобами зв'язку і комунікацій. Також у своєму розпорядженні поліцейські офіцери матимуть службову автівку.

Наразі на Тернопільщині працює один поліцейський офіцер громади у селі Трибухівці Бучацької громади, невдовзі до виконання обов’язків приступлять ще двоє «шерифів». У місцевості, де поки немає поліцейських офіцерів громади, правопорядок забезпечують та налагоджують комунікацію з місцевим населенням  дільничні офіцери поліції.

За словами начальника сектору взаємодії з громадами управління превентивної діяльності ГУНП в області Дмитра Адамовича, з 24 громад, які беруть учать у проекті «Поліцейський офіцер громади», у 19 функціонують поліцейські станції, у 5 громадах ще тривають ремонті роботи.

 

Джерело: Тернопільська ОВА

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2023 soroka
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини (фото)
Працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області привітали напередодні професійного свята. 27…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.