Версія для друку

З Тернополя для військовослужбовців ЗСУ передали чергову партію військової форми та розвантажувальних систем

Опубліковано в Новини Автор  24.05.2022

Для своєчасного забезпечення військовослужбовців Збройних сил України, які виконують бойові завдання на передовій, з Тернополя передано 900 комплектів військової форми та чергову партію розвантажувальних систем.

- Тернопіль і Тернопільщина залишається надалі надійним тилом для українців і військових. Наш обов’язок зробити все можливе, щоб забезпечити необхідним Збройні сили України. Для цього з міського та обласного бюджетів виділено кошти на пошиття військової форми. Це замовлення виконують підприємства з  інших областей, - відзначає міський голова Сергій Надал. – З пошиттям розгрузок та військового спорядження допомагають нам міські комунальні підприємства, які мають відповідне обладнання та частково перепрофільовані. Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, Божої опіки, якомога швидшої перемоги і повернення додому.

Як зазначають у Тернопільському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, комплекти форми першочергово передаються у два стрілецькі батальйони, що незабаром відправляються на передову, а також її розподілять між підрозділами, що потребують такого забезпечення.

Нагадаємо, підприємству, що шиє форму, замовлено 1200 комплектів.

 

Фото: ТМР