Зведений загін тернопільських поліцейських вирушив у зону ООС

Опубліковано в Новини Автор  15.01.2022

Забезпечувати публічну безпеку та правопорядок в зоні проведення Операції Об’єднаних сил – завдання, які упродовж наступних двох місяців виконуватимуть бійці зведеного поліцейського загону Тернопільщини. У п’ятницю, 14 січня, вони вирушили на схід.

Серед відряджених: співробітники роти особливого призначення «Тернопіль», різних структурних підрозділів поліції краю та патрульні. Провести правоохоронців прийшли керівництво поліції області, товариші по службі, рідні та друзі.

Дотримуватися дисципліни, заходів безпеки, підтримувати один одного – з такими настановами звернувся до підлеглих керівник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

Вже восьмий рік тернопільські правоохоронці їздять у відрядження в зону ООС та зарекомендували себе відповідальними у ставленні до свої обов’язків. За сумлінну службу відомчою відзнакою заохочено начальника сектору дізнання Бережанського відділення поліції Івана Чоп’яка, який у складі зведеного загону вкотре їде на схід. Почесну грамоту МВС поліцейському вручив Олександр Богомол.

Ця ротація стала першою для інспектора роти особливого призначення «Тернопіль» Івана Харжевського. Хлопець впевнений, що впорається зі своїми службовими обов’язками, а у разі необхідності йому завжди допоможуть досвідчені колеги.

- В зоні ООС ми виконуватимемо завдання із охорони громадського порядку, нестимо службу на блокпостах, перевірятимемо підозрілих осіб, транспортні засоби з метою виявлення небезпечних предметів та заборонених речовин, - зазначає  інспектор.

Після спільної молитви та благословення священників зведений загін  вирушив у далеку дорогу. За декілька днів на Тернопільщину повернуться поліцейські, яких вони замінять на бойових постах.  

 

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2022 soroka
Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу
Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.