На Тернопільщині «сусіди» наробили лиха

Опубліковано в Новини Автор  11.03.2016

«Гостювали» у тринадцяти домівках.

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 2 учасників організованої групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена організованою групою), повідомляє    Прес-служба прокуратури Тернопільської області.

  Встановлено, що двоє жителів сусідніх областей, не маючи постійного джерела доходу, зорганізувалися у злочинну групу для вчинення на території Тернопільської області крадіжок майна з господарських приміщень та його подальшої реалізації.

 Обвинувачені приїжджали до місця злочину на автомобілі у нічну пору доби та проникали у приміщення, використовуючи для злому та пошкодження замків фомки, лом, викрутки, молоток, а також знаряддя для відкривання автомобілів: відмички, металеві заготовки тощо.    Окрім цього, вони користувались рукавицями для запобігання можливості їх ідентифікації по відбиткам пальців рук та затримання правоохоронцями.

   Упродовж майже року обвинувачені незаконно проникли та викрали майно із 13 помешкань громадян на території Тернопільської області.

 

   Вироком суду учасників організованої групи визнано винними у вчиненні інкримінованого злочину та одного з них засуджено до 4 років 2 місяців позбавлення волі, а другого – до 4 років з конфіскацією всього майна.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

07.08.2020 soroka
Володимир Місько: Наше місто – Файне, а не «червона зона»
Під час засідання сесії Тернопільської міської ради депутати фракції «Європейська солідарність» виступили проти внесення Тернополя…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.