У Тернопільській області 20 медичних закладів надають паліативну допомогу

Опубліковано в Новини Автор  soroka 14.10.2021
9 жовтня відзначається Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги. Паліатив — це медична та психологічна допомога для людей, які живуть з важким та невиліковними хворобами. 
 
З 1 квітня 2020 року паліативна допомога увійшла до Програми медичних гарантій. Відтак зросла кількість закладів, які надають паліативну допомогу: у Тернопільській області їх уже 20, хоч минулого року було лише 11.
 
“Угоди з НСЗУ на надання паліативної допомоги пацієнтам уклали медичні заклади з усієї області. Це як спеціалізовані, так і багатопрофільні заклади. Серед них Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня, Тернопільський обласний клінічний онкодиспансер, Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня, Тернопільська обласна лікарня “Хоспіс”, Чортківська центральна міська лікарня, Заліщицька центральна міська лікарня та інші. Усі вони з 1 квітня 2021 року, відколи діє нова Програма медичних гарантій, отримали від НСЗУ 16,8 млн грн за надання пацієнтам паліативних послуг”, – зазначила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця.
 
Прес-служба НСЗУ 
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.11.2021 soroka
Навчально-виховний комплекс на Шумщині отримає новий сучасний дах за майже 2,4 млн грн, – Ігор Василів
У селі Залісці Шумського району замінюють дах у місцевому навчально-виховному комплексі. Про це на своїй…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.