У святиню на Тернопільщині з’їхалися бджолярі з всієї України

Опубліковано в Новини Автор  soroka 29.09.2021

ІV Всеукраїнська проща пасічників до Марійського духовного центру відбулася у неділю, 26 вересня.

Бджолярі з різних областей України вже вчетверте зібралися у Зарваниці. Традиційно організаторами паломництва стало громадське об`єднання «Спілка пасічників Тернопільщини» спільно з  Комісією у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, повідомляють на сайті духовного центру.

На подіумі Марійського духовного центру відбулася урочиста Свята Літургія, яку очолив о. м. Дмитро Квич, адміністратор малої базиліки Зарваницької Матері Божої, спільно з сотрудником МДЦ о. Миколою Медюхом.  Перед спільною молитвою член правління ГО «Спілки пасічників Тернопільщини» п. Роман Бик від імені Голови спілки п. Юрія Березовського та від усіх пасічників передав особливий дарунок - Євхаристійний набір для потреб МДЦ.

Після богослужіння архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) привітав учасників паломництва, поблагословив їхню особливу працю. У своєму слові архиєрей згадав особливу людину – священника УГКЦ о. Миколу Михайлевича, який, проживаючи на Тернопільщині, також присвятив своє життя бджільництву.   Саме на честь о. Миколи названо засновану цього року Асоціацію пасічників Тернопільщини.

Митрополит Василій також подякував п. Роману Бику за організацію цьогорічного паломництва, а також  подарував пам’ятну ікону Зарваницької Богородиці. На завершення традиційно відбулося освячення води, молитва у святинях Марійського духовного центру.

Фото: Марійський духовний центр "Зарваниця" 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.11.2021 soroka
Навчально-виховний комплекс на Шумщині отримає новий сучасний дах за майже 2,4 млн грн, – Ігор Василів
У селі Залісці Шумського району замінюють дах у місцевому навчально-виховному комплексі. Про це на своїй…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.