Дві громади з Тернопільщини змагаються за перемогу в конкурсі

Опубліковано в Новини Автор  29.09.2021

Уже завтра, 30 вересня о 12:00 год. оголосять переможця конкурсу «Наша громада». Серед 26-ти фіналістів — дві громади Тернопільської області. 

Борсуківська громада Тернопільської області подала проект «Крок у чисте майбутнє» (напрямок — екологія), а Іванівська громада Тернопільської області — «Подих вічності» (напрямок — туризм).

- На першому етапі представники територіальних громад подавали анкети, де описували проекти, які прагнуть реалізувати, презентували свої ідеї змін журі та авдиторії. Усього на конкурс надійшло 289 заявок від громад, із них до голосування допущено 283. У фінал пройшли 13 громад, проекти яких отримали найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, ще 13 фіналістів обрало експертне журі, — розповідають організатори.

Оголошення переможця відбудеться у студії ICTV за участі організаторів конкурсу, членів журі та громад-фіналістів. За онлайн-трансляцією ви зможете слідкувати на Youtube-каналі Факти ICTV, а також Facebook-сторінках Програми DOBRE, Українського кризового медіа-центру, Децентралізації, а також Facebook-події.

 

Джерело: Децентралізація

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.12.2021 soroka
Референдум 1 грудня - історичний приклад єднання українців навколо своєї державності
Сьогодні виповнюється рівно 30 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України. Ця ювілейна…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.