Тернопільські спортсмени стали переможцями на чемпіонаті України з акватлону

Опубліковано в Новини Автор  28.09.2021

24-25 вересня у м.Трускавці Львівської області проходив чемпіонат України з акватлону серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н., участь в якому взяла і команда КДЮСШ №1 Тернопільської міської ради.

За результатами змагань, команда дівчат КДЮСШ №1 здобула друге місце у командному загальному заліку чемпіонату. У складі команди: Лапичак Анна-Яна, Майовська Анна та Водарська Наталія.

В індивідуальному заліку тернополянка Майовська Анна стала срібною призеркою змагань.

Команда юнаків КДЮСШ №1 також зайняли почесне друге місце, ставши срібними призерами чемпіонату у загальному командному заліку. У складі команди: Побережський Андрій, Уніят Михайло, Попінко Нікит.

У індивідуальному заліку бронзу здобув Побережський Андрій.

Окрім того, у Трускавці пройшли також Всеукраїнські змагання з акватлону серед юнаків та дівчат 2006-2008 та 2012 р.н., де тернопільські спортсмени показали високі результати та здобули почесні призові місця:

І місце – Протоковська Діана-Марія (серед дівчат 2006-2008 р.н.);

І місце – Прус Софія (серед дівчат 2012 р.н.);

ІІІ місце – Табачинський Олександр (серед юнаків 2012 р.н.).

Довідка. Акватлон – один з видів багатоборства, що включає біг та плавання. Для різних вікових груп – різні дистанції. Згідно з Єдиною спортивною класифікацією України, за підсумками змагань спортсменам присвоюються спортивні розряди з акватлону.

 

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.12.2021 soroka
Референдум 1 грудня - історичний приклад єднання українців навколо своєї державності
Сьогодні виповнюється рівно 30 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України. Ця ювілейна…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.