Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2021»: серед переможців – педагоги Тернопільщини

Опубліковано в Новини Автор  28.04.2021

У квітні проходили відбірковий та фінальний етапи заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Щорічний конкурс проводять з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності.

Основними конкурсними випробуваннями фіналу цьогоріч стали «Методичний практикум», «Урок» та «Майстер-клас», а для керівників закладів освіти – «Фасилітаційна сесія» та «Проєкт».

- У підсумку, Наталія Зубик, вчитель української мови та літератури Заліщицької державної гімназії, посіла ІІ місце у номінації «Українська мова та література», – повідомляють в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. – Ярослав Михайленко, вчитель трудового навчання комунального закладу Навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради – ІІІ місце у номінації «Трудове навчання.

 

Джерело: ТОР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.