Бібліотекарі Тернопільщини змагалися за перемогу у Всеукраїнському конкурсі

Опубліковано в Новини Автор  soroka 08.01.2021

Упродовж серпня-листопада бібліотекарі Тернопільщини мали можливість позмагатися за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Фонтан ідей у бібліотечних виданнях», ініційованому ДБУ для юнацтва.

Функції організатора обласного етапу конкурсу виконала Тернопільська обласна бібліотека для молоді, повідомляє Тернопільська обласна рада.

Головна мета конкурсу - активізувати роботу книгозбірень у напрямку підготовки видань, які б сприяли розвитку творчих, професійних, пізнавальних здібностей бібліотекарів, формуванню навичок прогресивного мислення та бачення нових ідей в процесі створення власного продукту.

В обласному етапі перемогу отримали: 1-е місце – Наталія Сенчишин (Збаразька ЦБ для дорослих Збаразької ЦБС) – за рекомендаційний бібліографічний покажчик «Землі Збаразької славетні імена»; 2-е місце – Сергій Синюк (ЦБ ім.Ю.Словацького Кременецької ЦБС) за альманах для сімейного читання «Красиве і корисне»; 3-є місце – Любов Місюрак (ЦПБ м.Монастириська Монастириської ОТГ) за методичні матеріали «В Європу – з Україною в серці».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.09.2021 soroka
Понад дві сотні молочників з усієї України, приїхали повчитися у "Бучачагрохлібпром" (фото, відео)
У середу, 15-го вересня, на базі ТзОВ "Бучачагрохлібпром", головою наглядової ради якого є Петро Гадз,…

Подорож вихідного дня

05.08.2021 Катерина Шаблій
«Не ідеалізуйте Америку, тут нічого не дається задарма»: історія тернополянки, яка 23 роки живе у США
У свої два роки тернополянка Юлія Сітовська точно не думала про американську мрію, та тоді…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.