«Не хочеться вірити»: у соцмережах відреагували на смерть голови райради з Тернопільщини

Опубліковано в Новини Автор  soroka 23.05.2020

Вчора, 22 травня, внаслідок важкої недуги, спричиненої коронавірусом, пішов з життя голова Кременецької районної ради Стефанський Володимир.

У соціальних мережах колеги, друзі, близькі люди чоловіка висловили співчуття його рідним, а також поділилися теплими спогадами.

– Не хочеться вірити, мій розум відмовляється приймати цю сумну звістку, а серце огортає невимовним сумом. Не стало мого хорошого Друга дитинства, з яким ми пройшли немало стежок і залишилась чимало яскравих спогадів. В моїй пам’яті він залишиться назавжди як щирий, хороший, вірний, друг, який був завжди радий нашій зустрічі, написав ‎Vlad Velichuk‎.

– Я особисто і весь колектив музею Юліуша Словацького з великим сумом сприйняли звістку про те, що Володимир Стефанський покинув наш світ. Будучи головою Кременецької районної ради, завжди йшов назустріч міжнародним подіям, що відбувалися в нашому закладі, в Кременці і за його межами. Учасники українсько-польського "Діалогу двох культур" з глибоким співчуттям відреагували на його відхід. В пам'яті назавжди залишаться його щорічні публічні виступи перед представниками найвищих рангів України та Польщі. Він був комунікабельною, толерантною людиною, мудрим керівником. Матері, дружині, дітям, родині покійного - наші найщиріші співчуття. Нехай покоїться з Богом, – написала ‎Tamara Senina.

– Ти пішов, наш Друже... підвечір в Кременці падав дощ, то небо плакало за доброю людиною. Сумна звістка вразила кожного, хто Тебе знав. Дзвінок... нема і вже не буде. Лише спогади... Ти спілкувався з усіма, намагався допомогти, іноді був імпульсивним, але щирим. Був справжнім! – написала Ірина Скакальська.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.06.2020 soroka
Олег Сиротюк: "Рускій мір" прийде туди, де розмовляють російською мовою"
Днями спікер ВРУ Дмитро Разумков зазначив, що закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.