У районній лікарні на Тернопільщині встановили рамки для дезінфекції (фото, відео)

Опубліковано в Новини Автор  soroka 20.04.2020
У місті Монастириська, Тернопільської області, де сьогодні найбільше хворих на COVID-19 в регіоні, та найперше зафіксували кооронавірус у місцевої медсестри приймального відділення, а медики виявилися не готовими ні матеріально ні технічно до зустрічі з пандемією, і надалі активно домомагають активісти , волонтери та благодійники. 

Вчора, 17 квітня, завдяки сприянню народного депутата від даного округу - Миколи Люшняка, для потреб районної лікарні було закуплено та доставлено спеціальні рамки для дезінекції костюмів медиків. 

"Вже сьогодні, дякуючи народному депутату Миколі Люшняку, в інфекційному госпіталі КНП «Монастириська ЦРЛ» будуть функціонувати дві спеціальні рамки для знезараження поверхні одягу медиків, які працюють із хворими на коронавірусну хворобу. Для нашої лікарні це є новинка, якою користується світ.
Щиро дякуємо Вам за надану допомогу у скрутну годину. В переддень Великодніх свят, вітаємо Вас і Вашу родину, бажаємо здоров’я, мирного неба над головою, - відзначили медики Монастириської центральної районної лікарні". 

Нагадаємо, нещодавно подібні рамки для дезінфекції встановили у першій міській лікарні Тернополя. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.09.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію (відео)
Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.