Тернопільська бібліотека запрошує читачів на свою платформу у соцемережі

Опубліковано в Новини Автор  soroka 06.04.2020

У цей непростий для всієї світової спільноти час бібліотекарі й надалі    залишаються з читачами, адже книжка сьогодні як ніколи на часі для усіх нас. Вона була й залишається добрим другом і порадником.

Створивши в 2019 р. книжкову платформу «Прочитай. Книгозбірня» у соцмережі «Фейсбук», бібліотекарі постійно інформували й продовжують інформувати читацьку аудиторію про великий пласт книжкового друкованого та електронного ресурсу, а саме: новинки літератури, які останнім часом суттєво збагатили  фонд бібліотеки,   сучасну та класичну українську  літературу, а також найкращі зразки  україномовних перекладів творів зарубіжних письменників, які так прагнуть прочитати користувачі бібліотеки, повідомляють на сайті бібліотеки. 

На сторінці книжкової платформи можна переглянути окремі відеозаписи масових заходів, виступів українських письменників, митців нашого краю, які відвідували книгозбірню, бібліотекарів, читачів.

Майже 5 тисяч прихильників з України та з-за кордону читають наші дописи. А це – письменники, видавці, пересічні українці.  Вони діляться думками та враженнями про прочитані книги, дискутують, поширюють інформацію, яку черпають з контенту платформи, серед своїх друзів, знайомих.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2020 soroka
Через епідемію коронавірусу фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році
Дане рішення вимушено прийняло керівництво Української асоціації футболу. Саме через непросту ситуацію із COVID-19, у…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.