На Тернопільщині власник будівельного магазину ігнорував правила карантину

Опубліковано в Новини Автор  soroka 26.03.2020

Вчора, 25 березня, у Борщеві правоохоронці склали адміністративний протокол на власника магазину будівельних матеріалів, який всупереч вимогам законодавства продовжував ведення господарської діяльності.

Власник заздалегідь був попереджений мобільною групою про недопущення порушень правил карантину, але свідомо ігнорував їх. Тепер власника чекає суд, який і визначить точну суму штрафу – від 17000 до 34000 грн. згідно ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляють у Борщівській міськраді.

Правоохоронці та місцева влад вкотре звертаються до усіх суб'єктів господарювання з вимогою звернути увагу на обмеження щодо їхньої діяльності та дотримуватись заходів безпеки і режиму карантину.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Олег Сиротюк: «Від самовіддачі медиків та їх захисту залежить здоров’я усієї нації»
Уряд та голова Тернопільської облдержадміністрації повинні зосередити увагу на Монастириському районі, оскільки кількість підтверджених випадків…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.