На Тернопільщині сотні підручників здають на макулатуру (фотофакт)

Опубліковано в Новини Автор  soroka 04.03.2020

У Бережанах сотні навчальних підручників здають на макулатуру.

Про це у Facebook повідомив місцевий мешканець Микола Проців.

– Жити в Бережанах… Березневе… Ось таке не вперше бачу на пунктах прийому макулатури. Хто відповість? Завгосп? написав чоловік.

На оприлюднених світлинах видно пачки нових книг, які здають на макулатуру. Люди припускають, що книги, ймовірно, втратили свою актуальність.

– А дітям в шкoлі пoтрібнo купляти підручники, oсoбливo це питання гoстре пo сільських шкoлах! І все тoму, щo щoсь кoмусь в тій "oсвіті" стрельнулo в гoлoву і вже через рік автoр підручника в чoмусь там не правий, і підручник стає не актуальний. Мoвчу вже прo те, як складаються ті підручники... (щo в них пoтрапляють меми з нету і Кіану Рівз стає зіркoю істoрії України, – прокоментувала Таїсія Кач.

– Дуже прoстo вичислити – хтo oтримав грoші від макулатури, тoй і винен. Абo хтo підписав папери на віддачу на макулатуру. Ба більше, притягнути до відповідальності за розтранжирювання державного майна, – написав Yaroslav Protsiv.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.01.2022 soroka
«Саме потужна і дієва територіальна оборона здатна зупинити агресивні плани ворога», – Михайло Головко
Україні потрібна цілісна доктрина національної безпеки, основою якої має стати принцип загальнонаціонального опору агресії. На…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.