Завтра на Тернопільщині протестуватимуть проти ввезення в область 98 евакуйованих з Китаю людей

Опубліковано в Новини Автор  Анна Семенків 17.02.2020

Завтра, 18 лютого у Микулинцях на Тернопільщині відбудеться сесія сільської ради – люди виступлять проти ввезення майже сотні евакуйованих із Китаю людей.

Мешканці Тернопільщини вкрай стурбовані тим, що через три дні, 20 лютого в caнaторій Медобори, що в cелі Конопківкa біля Микулинець, мaють привезти евaкуйовaних з Китaю людей. Сюди із «Піднебесної», де зараз виникла епідемія коронавірусу, допрaвлять нa обcервaційні зaходи 98-х людей. Приїжджі перебуватимуть тут упродовж 14 днів.

Також із власних джерел стало відомо, що окрім сесії, в Микулинцях паралельно відбудеться акція протесту. Люди виступлять проти ініціативи Уряду відправити на Тернопільщину людей, які перебували в Китаї у період панування небезпечного вірусу.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2022 soroka
Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу
Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.