Завтра на Тернопільщині протестуватимуть проти ввезення в область 98 евакуйованих з Китаю людей

Опубліковано в Новини Автор  Анна Семенків 17.02.2020

Завтра, 18 лютого у Микулинцях на Тернопільщині відбудеться сесія сільської ради – люди виступлять проти ввезення майже сотні евакуйованих із Китаю людей.

Мешканці Тернопільщини вкрай стурбовані тим, що через три дні, 20 лютого в caнaторій Медобори, що в cелі Конопківкa біля Микулинець, мaють привезти евaкуйовaних з Китaю людей. Сюди із «Піднебесної», де зараз виникла епідемія коронавірусу, допрaвлять нa обcервaційні зaходи 98-х людей. Приїжджі перебуватимуть тут упродовж 14 днів.

Також із власних джерел стало відомо, що окрім сесії, в Микулинцях паралельно відбудеться акція протесту. Люди виступлять проти ініціативи Уряду відправити на Тернопільщину людей, які перебували в Китаї у період панування небезпечного вірусу.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.05.2020 soroka
"Вимагаємо пояснень від Шмигаля стосовно поїздки Яценюка у Чернівецьку область", – тернопільський нардеп Андрій Богданець
Народні обранці від «Слуги Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.