На Тернопільщині провели "лісові" рейди (фото)

Опубліковано в Новини Автор  05.12.2018

Низку рейдових перевірок щодо здійснення контролю за незаконним використанням об'єктів рослинного світу на території Тернопільського та Лановецького районів провела Державна екологічна інспекція у Тернопільській області з 27.11.2018 р. по 01.12.2018 р.

Рейдовими перевірками були охоплені лісові масиви колишніх колгоспних лісів, які не передані у користування та розташовані на території Чернелів-Руської, Ступківської, Білівської та Плотичанської сільських рад, а також захисні насадження Львівської залізниці, повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.

Так, у захисних насадженнях Львівської залізниці, поблизу аеропорту «Тернопіль», виявлено лісопорушника, що здійснював незаконну заготівлю дров'яної деревини і здійснював її навантаження на трактор з причепом.

Ще 3-х порушників природоохоронного законодавства виявлено під час проведення аналогічного рейду у Лановецькому районі, де на очисних спорудах Лановецького цукрового заводу, що на території Борсуківської сільської ради за межами населеного пункту, вони здійснювали незаконну порізку захисних лісових насаджень навколо гідротехнічних споруд.

Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, вони будуть зобов'язані сплатити ще й завдані збитки.

Фото: Державна екологічна інспекція у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.12.2018 soroka biloboka
Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк поспілкувалися зі студентами ТНЕУ
Під час відкритої лекції 11 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та економіст,…

Подорож вихідного дня

31.10.2018 Мирoслав Кoрицький
Тернопільський студент поділився враженнями від поїздки до Німеччини
 Для мене ця iстoрiя рoзпoчалася навеснi 2018, кoли я пoбачив кoнкурс на участь у мiжнарoднoму…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.