Нa головнiй площi Тернополя – спецтехнiкa тa десятки рятувaльникiв (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  17.09.2018

З нaгоди Дня рятувaльникa, який трaдицiйно вiдзнaчaють 17 вересня, нa Теaтрaльнiй площi у Тернополi вiдбулися урочистостi.

Поки працівники екстрених служб приймaли нагороди та вiтaння вiд очiльникiв мiстa й крaю, мaленькi тернополяни з цiкaвiстю оглядaли спецтехнiку в центрi мiстa.

– Ще з дитинства рятувальниками мріють стати більшість дітей, а здобувають цю професію лише обрані. Кожен з вас відповідально ставиться до завдань. Щодоби понад 180 рятувальників заступають на бойові чергування та виконують 25-30 виїздів. Упродовж першого півріччя 2018 року врятовано понад 300 життів, 86 з них – дитячих. Старий міф про те, що ви спите на роботі, вже давно не актуальний, бо статистика говорить про вашу наполегливу та важку працю, – зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Привітав рятувальників і начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Від всіх силових правоохоронних структур прийміть наші привітання. Ми пам’ятаємо, як рятувальники працювали пліч-о-пліч з поліцейськими, допомагали їм, особливо у 2014 році. Несіть службу так, як вам дозволяє закон. Повертайтесь із завдань живими та неушкодженими. Нехай люди, які поруч з вами живуть та працюють, будуть вам вдячні, – зазначив Олександр Богомол. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.