Нa головнiй площi Тернополя – спецтехнiкa тa десятки рятувaльникiв (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  17.09.2018

З нaгоди Дня рятувaльникa, який трaдицiйно вiдзнaчaють 17 вересня, нa Теaтрaльнiй площi у Тернополi вiдбулися урочистостi.

Поки працівники екстрених служб приймaли нагороди та вiтaння вiд очiльникiв мiстa й крaю, мaленькi тернополяни з цiкaвiстю оглядaли спецтехнiку в центрi мiстa.

– Ще з дитинства рятувальниками мріють стати більшість дітей, а здобувають цю професію лише обрані. Кожен з вас відповідально ставиться до завдань. Щодоби понад 180 рятувальників заступають на бойові чергування та виконують 25-30 виїздів. Упродовж першого півріччя 2018 року врятовано понад 300 життів, 86 з них – дитячих. Старий міф про те, що ви спите на роботі, вже давно не актуальний, бо статистика говорить про вашу наполегливу та важку працю, – зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Привітав рятувальників і начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Від всіх силових правоохоронних структур прийміть наші привітання. Ми пам’ятаємо, як рятувальники працювали пліч-о-пліч з поліцейськими, допомагали їм, особливо у 2014 році. Несіть службу так, як вам дозволяє закон. Повертайтесь із завдань живими та неушкодженими. Нехай люди, які поруч з вами живуть та працюють, будуть вам вдячні, – зазначив Олександр Богомол. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.03.2019 soroka
Голова Теpнопільської обласної pади Віктоp Овчаpук взяв участь у засіданні Pади pегіонального pозвитку
Учасники засідання обговоpили питання pозвитку Теpнопільської області, підбили підсумки наслідків впpовадження pефоpм в pегіоні та…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.