На Тернопільщині десятки тисяч вірян одночасно помолилися за долю України (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  16.07.2018

На грандіозну прощу до Зарваницького духовного центру з’їхалося тисячі паломників з України та закордону, які 15 липня спільно з вірянами та сотнями представників духовенства взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії. Проща на Тернопільщині присвячена 1030-річчю Хрещення Русі-України.

Цьогоріч людей, які прийшли спільно побажати миру й цілісності в державі, було настільки багато, що на території марійського відпустового центру ніде було і яблуку впасти. А під час Літургії, яку очолив глава УГКЦ Святослав Шевчук, до головного храму винесли чудотворний образ Богородиці.

—  Заробітчани, яким доводиться виїжджати за кордон, часто, як і їхні предки століттями тому, можуть взяти з собою в дорогу лише маленьку валізу. Та, куди би не їхали наші люди, вони завше не забувають прихопити з собою найбільший національний скарб України – віру у Всевишнього. Де би наші земляки зараз не перебували, наша держава той скарб ніколи не втратить. І багатством тим наш народ прагне поділитися і зі «старою мудрою Європою». І саме релігійне надбання, яке нам у спадок залишив князь Володимир Великий, є сьогодні запорукою нашої перемоги, — звернувся до вірян під час проповіді Святослав Шевчук.

Предстоятель УГКЦ наголосив, що Українська Держава у часи ворожого натиску російського агресора особливо потребує духовної підтримки як з боку своїх вірян, так і від людей з країн світу, адже саме у вірі найбільша сила народу.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.11.2019 soroka
«Давайте завершимо тотальну реконструкцію держави», – Микола Люшняк закликав нардепів віддати повноваження громадам
На пленарному засіданні сьогодні, 13 листопада, депутати Верховної Ради України розглядають законопроєкти щодо впровадження ринку…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.