Марина Порошенко урочисто відкрила відреставровану залу Вишнівецького палацу на Тернопільщині (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  19.06.2018

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із Послом США в Україні Марі Йованович відкрили відреставровану дзеркальну залу Вишнівецького палацу.

Ця зала має особливу історичну цінність, адже її інтер’єр ніколи не змінювали з поваги до роду Вишнівецьких.

Марина Порошенко наголосила, що відновлення Вишнівецького палацу – проект національного масштабу. За її словами, Вишнівецька резиденція така ж цінна для України, як палац князів Радзівілів у Білорусі, або королівський Вавель у Польщі чи Версаль у Франції.

За словами гіда Любові Шиян, відтворення первісної краси дзеркальної зали – важливий крок до примноження значення палацу Вишнівецьких.

– Значення резиденції Вишнівецьких – надзвичайно велике. Ми відтворили первісну красу не просто палацу барокового чи іншого стилю, а, перш за все, частину нашої національної історії. Туристи, які приїжджають до нас, відкривають для себе Україну такою, якою вони її ніколи не знали – зі своєю історичною елітою, шанованою у всій Європі, – наголосила екскурсовод Любов Миколаївна. 

Також у рамках робочого візиту Марина Порошенко підписала з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною Меморнадум про долучення Тернопільської області до проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації", який допомагає дітям з особливими освітніми потребами. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.05.2020 soroka
"Вимагаємо пояснень від Шмигаля стосовно поїздки Яценюка у Чернівецьку область", – тернопільський нардеп Андрій Богданець
Народні обранці від «Слуги Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.