Марина Порошенко урочисто відкрила відреставровану залу Вишнівецького палацу на Тернопільщині (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  19.06.2018

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із Послом США в Україні Марі Йованович відкрили відреставровану дзеркальну залу Вишнівецького палацу.

Ця зала має особливу історичну цінність, адже її інтер’єр ніколи не змінювали з поваги до роду Вишнівецьких.

Марина Порошенко наголосила, що відновлення Вишнівецького палацу – проект національного масштабу. За її словами, Вишнівецька резиденція така ж цінна для України, як палац князів Радзівілів у Білорусі, або королівський Вавель у Польщі чи Версаль у Франції.

За словами гіда Любові Шиян, відтворення первісної краси дзеркальної зали – важливий крок до примноження значення палацу Вишнівецьких.

– Значення резиденції Вишнівецьких – надзвичайно велике. Ми відтворили первісну красу не просто палацу барокового чи іншого стилю, а, перш за все, частину нашої національної історії. Туристи, які приїжджають до нас, відкривають для себе Україну такою, якою вони її ніколи не знали – зі своєю історичною елітою, шанованою у всій Європі, – наголосила екскурсовод Любов Миколаївна. 

Також у рамках робочого візиту Марина Порошенко підписала з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною Меморнадум про долучення Тернопільської області до проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації", який допомагає дітям з особливими освітніми потребами. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.11.2019 soroka
«Давайте завершимо тотальну реконструкцію держави», – Микола Люшняк закликав нардепів віддати повноваження громадам
На пленарному засіданні сьогодні, 13 листопада, депутати Верховної Ради України розглядають законопроєкти щодо впровадження ринку…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.