Гігантські фігури, конкурси та майстер-класи: у Тернополі відзначили Міжнародний день шахів (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 20.07.2023

З нагоди Міжнародного дня шахів у Тернополі провели фестиваль.

Організувало захід Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради спільно з Тернопільським центром фізичного здоров’я населення у рамках проєкту «ВідкрийТЕ спорт».

На набережну Тернопільського ставу прийшло чимало охочих зіграти у шахи. Серед них – як дорослі, так і діти. Юні шахісти захоплено зіграли по кілька партій. Їхні батьки розповіли, що такі змагання просто неба – хороша ідея.

– Сьогодні ми проводимо спортивний фестиваль, мета якого – ознайомити дітей з грою в шахи. Локацію вибрали максимально відкриту, де постійно проходить багато дорослих та дітей. Ми запрошуємо їх долучитися, розповіла «Сороці» начальниця відділу управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Галина Федорович.

У межах фестивалю для учасників також організували конкурси та подарунки, майстер-класи від професійних шахістів, цікаві шахові задачки.

Більше – у фоторепортажі «Сороки».

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.