У Тернополі показали багату етнографічну спадщину краю (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 07.10.2022

Десятки поціновувачів етнографічної спадщини краю сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї зібрала виставка «Етновідлуння крізь віки».

Відкрили її з нагоди 135-річчя першої Крайової етнографічної виставки у Тернополі.

В експозиції представили народний одяг та взуття, рушники, килими, намиста, вибійки, кераміку, побутові речі, інтер’єрні тканини.

– Милуючись цими експонатами, усвідомлюєш, скільки часу було потрібно майстру чи майстрині, щоб створити такі прекрасні речі. Попри це, було потрібно займатися нелегкими буденними справами, але люди мали натхнення та стимул для творчості, – зазначив тернопільський лікар та майстер виготовлення картин із соломи Петро Левицький.

Виставку підготували співробітники відділу науково-просвітницької роботи та відділу фондів.

Більше – у фоторепортажі «Сороки».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.