Довгоочікуване рішення: депутати Тернопільської облради звернулися до керівництва держави з проханням заборонити московську церкву

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 26.08.2022

Сьогодні відбулося засідання Тернопільської обласної ради, під час якого було ухвалено орієнтовно сотню питань.

Зокрема одним з них було рішення про звернення до вищого керівництва держави щодо врегулювання діяльності української православної церкви московського патріархату на законодавчому рівні.

Рішення було прийнято одноголосно 48 депутатами.

Під час засідання голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко розповів, що у травні тривав збір підписів жителів області, щодо заборони діяльності московського патріархату. Як результат, було зібрано близько 50 000 підписів.

Ще до початку сесії під стінами «Білого дому» зібралися тернополяни з вимогою ухвалити це рішення. Учасники акції залишалися під стінами будівлі до прийняття рішення.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.