У Тернополі діти внутрішньо переміщених осіб «оживляли» старовинні українські фото (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 29.06.2022

З нагоди Дня Конституції у Тернопільському обласному художньому музеї організували майстер-клас для дітей внутрішньо переміщених осіб.

Малечу навчали «оживляти» старовинні фото. Провела майстер-клас керівник творчої студії «ДИВОтворчики» Ольга Базник-Щедріна.

– Сьогодні у нашому музеї діти переносять давні фото на новий лад, домальовують свій сюжет до фрагментів світлин, – розповіла науковий працівник Тернопільського обласного художнього музею Оксана Мацьків. – Вже вкотре ми організовуємо творчий захід для дітей, які тимчасово переїхали до Тернополя через напад рашистів. 

Керівник творчої студії «ДИВОтворчики» Ольга Базник-Щедріна каже, діти вперше взяли участь у такому майстер-класі, але їм усе вдалося.

–  Діти обрали собі фото, які їм до вподоби. Вирізали або вирвали якийсь фрагмент і приклеїли його на папір. Далі олівцем самостійно домалювали сюжет і розфарбували. Цікаво спостерігати, як малеча завзято працює. Старовинні фото українців я знайшла в інтернеті і роздрукувала, поділилася Ольга Базник-Щедріна.

Більше – у фоторепортажі «Сороки».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.08.2022 soroka
«Дасть можливість показати справжнє лице росії»: народний депутат з Тернополя закликає підтримати важливий кінопроект (відео)
Народний депутат з Тернополя Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook закликає підтримати проект, який…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.