У День друзів в тернопільському музеї діти створювали поетичні листівки (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 09.06.2022

З нагоди Дня друзів сьогодні, 9 червня, у Тернопільському обласному художньому музеї кілька десятків маленьких тернополян та дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб створювали авторські поетичні листівки.

Майстер-клас для них провели тернопільська письменниця Оксана Ратушняк та художниця Надія Гута.

Ми з колегою вирішили організувати для дітей проект «Поетична листівка». У кожного з нас є друг, з яким ми можемо поділитися позитивними емоціями та любов’ю. У День друзів художній музей запросив нас провести майстер-клас. Сьогодні діти навчалися власноруч створювати унікальний подарунок – спершу ми склали поетичне привітання, а згодом діти перенесли його на листівку та створили аквамалюнок, – розповіла Оксана Ратушняк.

За участь у майстер-класі в подарунок діти отримали нову книгу письменниці «Ключики весни».

Художниця Надія Гута каже, на малюнках діти зображували природу та свою любов до друзів й України.

– У Міжнародний день друзів ми вирішили трішки розвеселити дітей. Коли є свято – без листівки ніяк, тож сьогодні ми її створювали. Я хвилювалася, чи буде під силу створення аквамалюнків найменшим учасникам, але все вдалося. Діти наносили на пластик мило, щоб легко лягала фарба, а потім відбивали власноруч створені зображення на листівку, розповіла Надія Гута.

Учасниця майстер-класу Ірина на початку війни приїхала до Тернополя з Полтави.  

Цю листівку я подарую своїй сестричці. Було цікаво сьогодні повчитися створювати такі малюнки та поезію. Дякую організаторам за веселі емоції, поділилася дівчинка.    

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.