Звернення до президента та нові призначення: депутати Тернопільської облради сьогодні засідали (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 10.11.2021

П'яте пленарне засідання другої сесії Тернопільської обласної ради відбулося сьогодні, 10 листопада.

Обранці продуктивно попрацювали, розглянувши низку питань. Так, депутати з ініціативи голови обласної ради Михайла Головка ухвалили звернення щодо створення у місті Києві Українського національного пантеону Героїв. Також  звернулися до Верховної Ради України щодо прийняття законодавчих актів про наповнення місцевих бюджетів.

Чимало питань стосувалися спорту, зокрема сьогодні депутати утворили комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону». Її очолив Степанюк Олександр Іванович. Окрім цього, сесія погодила призначення Світлани Крикончук на посаду директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту».

Також на засіданні прийняли програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2025 року, встановили вартість харчування дітей у закладах освіти Тернопільської області.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.02.2023 soroka
Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.