У місцевому музеї відкрили виставку відомого тернополянина з Лондона (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 10.11.2021

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт відомого тернопільського скульптора, який зараз живе та творить у Лондоні Миколи Солонера.

В експозиції представлено графічні малюнки митця та скульптури створені у стилі пазлфаунізму, який Микола Солонер винайшов у 2017-му році.

За словами скульптора це допомагає йому відобразити внутрішній світ людини у своїй роботі.

– У скульптурі важко передати емоції: сміх, сльози… а як тоді відобразити, наприклад,  думку особи, її характер вчинки? Саме пазлфаунізм мені дозволяє розкрити образ людини у її обличчі.  Це довільне розміщення символів тварин, які, наче пазли, утворюють єдиний твір мистецтва. Кожна важлива особливість дає натяк на те якою є особа. Я б сказав, що це  – українська байка в скульптурних формах, – говорить Микола Солонер.

Зокрема, серед скульптур представлених у стилі пазлфаунізму, є й робота під назвою «Людина-скорпіон».

– Ми всі зустрічалися з тим, хто може гарно виглядати та  прекрасно володіти мовою. Проте думати і діяти   – по-іншому. Пізніше від такої людини можна очікувати якусь підлість. Саме це я і хотів відобразити в цій роботі, – розповідає скульптор.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.02.2023 soroka
Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.