Тернопільщину відвідала очільниця Антимонопольного комітету України

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 09.11.2021

Учора Тернопільщину з робочим візитом відвідала голова Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська.

Під час зустрічі обговорили питання державної підтримки суб'єктів господарювання без порушення конкуренції в регіоні та важливість погодження надання державної допомоги з Антимонопольним комітетом України.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова облради Михайло Головко.

Ми неодноразово звертаємося до Антимонопольного комітету України, тому зацікавлені в об'єктивності у діяльності структури. І, водночас, можемо висловити слова вдячності фахівцям Антимонопольного комітету України за їхню фаховість. Дякую за візит у наш край, адже міжособистісна комунікація дозволяє ефективніше обговорювати нагальні питання, вирішення яких сприятиме розвитку територіальних громад, зазначив Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.02.2023 soroka
Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.