«Де гроші»: у Тернополі презентували нову комедію DZIDZIO (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  Мар'яна Креховець 26.10.2021

У Тернополі презентували третій фільм DZIDZIO (Михайла Хоми) – «Де гроші».

Разом з режисером-постановником DZIDZIO до Тернополя приїхали продюсерка фільму Діана Юраш та актор і блогер Діма Варварук.

Стрічка отримала державну підтримку на 14-му пітчингу Держкіно.

Робота над створенням фільму розпочалася два роки тому.

– Сюжет розповідає про піаніста Мішу, який зрадив собі і шукати легких грошей. Щоб врятувати друга від в’язниці він влаштувався на роботу в будинок старої багачки, де всі шукають гроші, –  розповідає Михайло Хома. – Ідея з’явилася рівно два роки тому, в жовтні. Спочатку її не всі зрозуміли, але згодом все ж підтримали, бо вона дійсно гарна. «Де гроші?» – запитання, яке цікавить всіх і всюди: в магазині або на роботі в кінці місяця. Тому мені здалося, що це – прекрасна назва для фільму.

Стрічку знято у жанр пригодницької квест-комедії.

– Подати сюжет в такій формі вирішили для того,  аби  ми, як актори і ви, як глядачі всі разом співпрацювали та шукали гроші в старої багачки, – каже DZIDZIO.

Знімальний процес тривав 23 дні, переважну більшість сцен було знято на кіностудії імені Олександра Довженка.

– Фільм знімали на першому павільйоні, він один з найбільших – 1650 метрів. Там збудували будинок, де опускаються стелі і крутяться стіни. Це була дуже складна робота: 15 кімнат, люди працювали майже два місяці, щоб це створити, а піротехніки  – щоб наповнити, – говорить Діана Юраш.

У подальшому творці фільму планують презентувати «Де гроші» на світовому рівні.

– Це дуже якісна, соковита картинка, яка заслуговує щоб вийти на міжнародний ринок. Щоб її могли побачити на сервісі «Netflix», в кінотеатрах інших країн, додає Діана Юраш. – Ми зараз працюємо над англомовним тонуванням. Плануємо зробити його якнайшвидше – за листопад-грудень, щоб до кінця року мати англомовну версію стрічки.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.