У Тернополі представили колекцію капелюшків у стилі королеви Британії (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  Мар'яна Креховець 24.12.2020

Вчора у фойє Тернопільського драматичного театру презентували колекцію головних уборів, створених за світлинами королеви Великої Британії Єлизавети II.

Майже 20 капелюшків було виготовлених тернопільською майстринею Оксаною Чмиленко та десятьма волонтерами всього за місяць технікою валяння вовни.

До валяння капелюшків долучилися вчителі, керівники творчих гуртків, а також - бухгалтери, медики, студенти. Під час презентації їх нагородили почесними грамотами.

У подальшому королівські капелюшки будуть виставлені на онлайн-аукціоні, мета якого – разом з міжнародним благодійним фондом «Живи» купити монітор пацієнта у реанімацію Тернопільської обласної дитячої лікарні.

На заході також був присутній лікар-анестезіолог лікарні, Сергій Ткачук, який подякував за організацію цієї благодійної акції.

Оксана Чмиленко розповідає, що поштовхом до створення колекції стала сама королева.

– Мене надихала Єлизавета. Роками. Я переглядала її капелюшки на світлинах. Звичайно, вони не можуть не вражати, особливо майстриню капелюшків. Тож у мене виникла така ідея, яку завжди доводилося відкладати десь на потім, допоки я не поговорила з засновницею благодійного фонду «Живи», Лілею Домарецькою. Власне, тому цю колекцію капелюшків мені захотілося присвятити благодійництву, – каже Оксана Чмиленко.

Також на презентації було представлено репродукцію картини Рембрандта "Корабель та його дружина", яка імовірно, є улюбленим полотном Єлизавети II. Зображення створив чоловік майстрині. Роботу також виставлять на продаж під час аукціону.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

15.01.2021 soroka
«Cитуація щодо чергового необґрунтованого підвищення тарифів є неприпустимою!», — Михайло Головко
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко озвучив свою позицію щодо нововведених керівництвом країни тарифів на…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.