У Тернополі відкрили надземний пішохідний міст (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  soroka 19.11.2020

У Тернополі сьогодні відкрили новий пішохідний міст поблизу Збаразького кільця, який з’єднує Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження.

У міськраді зазначають, що міст побудували без коштів міського бюджету, а завдяки соціально відповідальному бізнесу – будівельній компанії «Креатор-Буд».

– Тернопіль росте й розвивається. З’являються нові будинки й квартали, а разом із ними й нові інфраструктурні об’єкти, мережі, комунікації, мости. Нещодавно ми завершили будівництво Гаївського моста, зараз вводимо в експлуатацію новий пішохідний міст, який з’єднує нові мікрорайони Тернополя. Він вирішує проблему переходу через дуже небезпечну ділянку, де завжди були аварійні ситуації, зазначив мер Тернополя Сергій Надал.

На мості встановлено LED- освітлення, яке працюватиме у темну пору доби. Окрім цього, він обладнаний й двома ліфтами. Ним зможуть користуватися люди з інвалідністю чи батьки з колясками.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.12.2020 soroka
Обласні депутати ухвалили Стратегію розвитку Тернопільщини на 2021 – 2027 роки (відео)
Сьогодні в стінах «білого дому» в Тернополі відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.