На головній площі Тернополя багато стрілецької зброї та спецтехніка (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  14.10.2018

Театральний майдан у Тернополі заполонила різноманітна військова зброя, амуніція та спецтехніка, яку 14 жовтня представили на виставці під час урочистостей з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Оглянути експозицію під час святкування на головний майдан міста прийшло чимало тернополян, адже деякі містяни вперше могли побачити на одній локації стільки різноманітних видів зброї та детальніше дізнатися, для чого призначений той чи інший вид техніки.

Одними із напрямків, над якими працює центр Товариства сприяння обороні України, є тактико-технічні характеристики стрілецької зброї, яка є основним експонатом виставки. Тут представлені її різноманітні види – малого, нормального і великого калібру. Людям, які цікавляться зброєю, наші співробітники детальніше розкажуть про її класифікацію за способом управління й утримання, — наголосив координатор центру Товариства сприяння обороні України на Тернопільщині Василь Лещишин.

Чоловік підмітив, що вся зброя, яку сьогодні представлено на Театральному майдані, стріляє лише холостими патронами.

Варто зазначити, що під час заходу армійці показали містянам прийоми самозахисту. Чимало людей охоче фотографувалися як біля зброї, так і біля спецтехніки. Маленькі тернополяни навіть залазили всередину габаритних машин, аби повністю дослідити незвичайний транспорт.

Моєму синочку вперше випала нагода помилуватися таким непересічним транспортом, адже минулі виставки зброї ми, на жаль , пропустили. Дитина сьогодні хоче тут усе оглянути і навіть випробувати. На питання хлопчика координатори виставки просто не встигають відповідати, — розповіла відвідувачка Ірина.

На завершення заходу військовий оркестр виконав для тернополян декілька композицій на воєнну тематику.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.08.2019 soroka
«Спoкoнвіків ця благoдатна земля нарoджує справжніх патріoтів та трудівників», – Віктoр Oвчарук привітав жителів Більче-Зoлoтoгo з Днем села
Більче-Зoлoте відзначилo День села. Святкування відбувалoся у пам'ятці садoвoгo мистецтва державнoгo значення — Більче-Зoлoтецькoму ландшафтнoму…

Подорож вихідного дня

16.08.2019 Анна Семенків
Білим по темному: на Тернопільщині навколо церкви знайшли прихисток давні білі хрести
Найчистіший колір на землі увібрали в себе хрести зі старого кладовища у селі Возилів на…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.