Понад 200 котів різних порід провели вихідні у тернопільському «Березолі»

Опубліковано в Життя міста Автор  04.12.2017

Упродовж 2-3 грудня в тернопільському ПК «Березіль» відбувалась міжнародна виставка котів «Мурколай».  Близько 200 домашніх улюбленців різних порід дивували гостей своїм незвичним зовнішнім виглядом, рухливістю та товариськістю.

Господарі котів інформували гостей виставки про те, якого віку кошенят найкраще купляти та як правильно за ними доглядати.  

— Якщо ти вирішив придбати котика, то краще не купляти його у віці до чотирьох місяців, адже до цього періоду господарі вакцинують його кілька разів. Чим старша тварина, тим міцніший у неї буде імунітет, а також психологічно вона буде готова звикати до нового оточення. Найосновніше при розведенні таких домашніх улюбленців – бути обізнаним у «котячій» сфері, — поділилась власниця шотландських котів Олена Кожаріна.

Пані Олена розповіла, що займається розведенням кошенят  вже сім років. Раніше вона із сім’єю та домашніми улюбленцями мешкала в Маріуполі, але, коли на Сході розпочались воєнні дії, Олена з рідними були змушені переїхати жити до Ужгорода. Саме там зараз і продовжують розводити улюбленців.

Також на виставці продавали речі на котячу тематику. Виручені від продажу кошти організатори передадуть на потреби безпритульних тварин.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.