Тернопільські «студенти-джини» зібрали кошти на подарунки діткам

Опубліковано в Життя міста Автор  Ірина Гороховянко 21.11.2017

В джинсовому одязі студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка збирали кошти на подарунки дітям-сиротам. Саме так на факультеті філології та журналістики відбувся «Джин день».

Благодійна акція тривала протягом сьогоднішнього дня, 21 листопада. Її особливістю стало те, що кожен міг відчути себе «чарівником», адже учасники дотримувались дрес-коду - джинсового одягу. Метою заходу став збір коштів на подарунки дітям-сиротам до Дня Святого Миколая.

Крім того, кожен, хто долучився до акції, зміг покращити собі настрій особливими передбаченнями, які можна було дістати зі скриньки, змайстрованої спеціально до цього заходу. Також усім небайдужим були пов’язані синьо-жовті стрічки як знак віри в здійснення мрій.

Завдяки акції «Джин день» студенти разом із викладачами тернопільського вишу зібрали 2320 гривень та іграшки, які зможуть потішити діток-сиріт уже вранці 19 грудня.

Студентка факультету філології та журналістики

групи ЖУР-2

Ірина Гороховянко

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.