Четвертий рік поспіль Тернопіль вшанував поборників українського поступу

Опубліковано в Життя міста Автор  21.11.2017

У день святого Михайла на площі Героїв Євромайдану зібралось керівництво, духовенство краю разом із громадськими активістами та всіма небайдужими тернополянами, щоб вкотре вшанувати всіх, хто спільними діями чинив поступ в Україні як під час Помаранчевої революції, так і під час Революції Гідності.

Саме 21 листопада вже четвертий рік поспіль всією Україною відзначається День Гідності та Свободи. Вже традиційно Тернопіль зустрів його на площі Героїв Євромайдану.

Розпочалось урочисте дійство зі спільної молитви та вшанування всіх загиблих героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Далі до привітального слова долучились міські та обласні чиновники.

Після завершення промов постамент Небесної Сотні встелили квітами на знак пошани як до живих та загиблих євромайданівців, учасників Помаранчевої революції, так й до нинішніх захисників нашої держави.

На завершення пам’ятного мітингу всі його учасники одноголосно промовили слова національного гасла-привітання, яке заснували перші поборники Незалежності – бійці УПА та ОУН: «Слава Україні! – Героям Слава!».

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.