Дуже відверту виставу презентують у Тернопільському драмтеатрі

Опубліковано в Життя міста Автор  04.11.2017

У Тернопільському академічному обласному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться прем’єра п’єси А. Сарамоновіча «Гормон кохання, або Тестостерон» у перекладі О. Ірванця.

Як розповідають організатори, вистава буде дуже інтригуючою та дещо відвертою. Сім чоловіків «розберуть на мікроелементи» жінок та з іронією роздумуватимуть над проблемами стосунків з ними. Актори жартома зізнаються, що в один коктейль під назвою «Тестостерон» вони змішають інтим, гроші, брутальність, любов та ніжність.

– Зараз нам дуже важливо витримати баланс між тим, які вистави ставити. Необхідно здійснювати і такі постановки, на яких можна щось заробити, і такі, у яких зберігалась би виховна ідея. Ми вирішили взяти до репертуару «Гормон кохання, або Тестостерон», оскільки такої креативної вистави в Україні ще не було. Вперше її презентують саме у Тернополі, – поділився директор та художній керівник Тернопільського драмтеатру Борис Репка.

Особливістю п’єси є те, що другорядних героїв там немає. Усі персонажі – різні. Вони не завжди прості, з почуттям гумору та зі своєю любовною інтригою. Музичним оформленням до вистави стали пісні гурту «Друга ріка».

– Хоч на сцені діють сім чоловіків, які будуть частково брутальними, але в результаті все зведеться до любові. Сюжет має детективне забарвлення з різноманітними комічними ситуаціями. Вистава викличе у глядачів багато емоцій, думаю, що позитивних. Це драматургія високого ґатунку з відмінним перекладом Ірванця. П’єса змусить усіх веселитись та відкриє секрети взаємостосунків чоловіків та жінок. Ці речі неоднозначні, але такі знайомі нам усім, – розповів режисер Тернопільського обласного драматичного театру В’ячеслав Жила.

Борис Репка зазначив, що тернопільська публіка є трохи «цнотливою», тому не зрозуміло, як вона сприйме відвертість. Водночас, за словами організаторів, вистава буде своєрідною школою та випробуванням для акторів – вони навчаться нести таку тему і ніжно, і брутально.

 

 

 

 

 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

17.01.2018 Адмін
Олександр Починок: «Псевдореформатори таки добили спортшколу у Добриводах і зробили черговий крок до знищення біатлону на Тернопіллі!»
Спортивні функціонери на чолі з начальником облуправління фізичної культури та спорту Віктором Мацикуром закрили черговий…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.