Тернополянин Павло Малютик став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств

Опубліковано в Життя міста Автор  02.11.2017

У Тернопільському прес-клубі сьогодні, 2 листопада, відбулась зустріч із тернополянином, котрий завоював Кубок України зі змішаних єдиноборств.

Кубок України з ММА відбувався з 20 до 22 жовтня у Дніпрі. Представляли свій край на змаганнях з такого виду спорту і тернополяни Валерія Рибіна, Максим Предко, Павло Малютик та Антон Харчук.

Павло вже отримував перемогу в чемпіонаті зі змішаних єдиноборств серед юнаків навесні, а тепер повторив свій успіх вже серед дорослих.

– На сьогодні основним кандидатом для представлення України на чемпіонаті Європи з ММА, який відбуватиметься у Дрездені 7-10 грудня, є Павло Малютик. На цьому масштабному змаганні він буде представляти не тільки Україну, але й Тернопільську область, – зазначив голова Тернопільської обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Богдан Юлик.

Хоч тернопільський осередок федерації зі змішаних єдиноборств існує в Тернополі лише рік, але за цей короткий проміжок часу він вже встиг показати хороші результати.

– Про ці змагання ми дізнались за дуже короткий проміжок часу до їх початку – за 2 тижні. Якщо до чемпіонату серед молоді ми готувались по 3 рази на день, то до цих змагань було лише одне тренування в день. Дехто вважає, що ММА – це бої без правил. Насправді, це не зовсім так. Певні обмеження тут таки є. Наприклад, забороняється бити в пах, кадик тощо, – розповів Павло Малютик.

У фіналі Павло змагався з Максимом Мельником з Полтави. За словами чемпіона, суперник був досить сильним.

– Одразу не побачиш, чи людина талановита, бо все приходить з часом. Павло як спортсмен сам показав, що зможе показувати результати на всеукраїнських і міжнародних рівнях. Якщо спортсмен старається, виконує всі вказівки, тоді тренер звертає на нього увагу та помічає в ньому певні дані. А взагалі я надаю перевагу людям з характером. Якщо він є, то людина буде в бою іти до кінця, – поділився тренер,  інтерконтинентальний чемпіон зі змішаних єдиноборств Владислав Назарук.

Змішані єдиноборства стали в Тернополі досить популярними. Так, за словами Владислава Назарука, зараз цим видом спорту в нього займаються більше 50-ти осіб, серед яких є й дитяча група (10-14 років).

 

 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

17.01.2018 Адмін
Олександр Починок: «Псевдореформатори таки добили спортшколу у Добриводах і зробили черговий крок до знищення біатлону на Тернопіллі!»
Спортивні функціонери на чолі з начальником облуправління фізичної культури та спорту Віктором Мацикуром закрили черговий…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.