Тернополянам презентують історії героїв АТО в унікальному фото-проекті

Опубліковано в Життя міста Автор  жовтня 25 2017

На презентацію фотовиставки та книги «Якби не війна», яка вже цієї суботу 28 жовтня відбудеться в Українському домі «Перемога» о 13:00 годині дня, запрошують всіх охочих.

Книга – унікальний проект, який розповідає про історії сучасних героїв України. Більше року витратили волонтери для створення такого проекту. До слова, тернополяни на сторінках книги зможуть побачити й трьох земляків: Віталія Марківа, Андрія Салагорника та Андрія Юркевича.

Усього експозиція налічує 122 портрети героїв. Фотовиставка складається з 8-ми тематичних блоків, в кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами. Це обличчя, історії, пам’ять та мрії Героїв сучасної України.

До слова, майже рік виставка подорожує містами України, її вже бачили у містах східного, центрального, північного і південного регіонів. Тепер волонтерський фотопроект «Якби не війна» вирушив на захід.

У нашому місті побачити виставку тернополяни зможуть безкоштовно впродовж дня (9:00 – 18:00) з 28 жовтня – по 5 листопада. А під час презентації, всі охочі зможуть придбати видання. Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу пораненим у шпиталях, родинам загиблих та на потреби хлопцям на передову.

Фото з facebook.

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.